mlha vodní zahradní WHITE LINE 8m
Kód: MAT770701Detailní popis produktu
Mlha vodní zahradní WHITE LINE 8 m. sada obsahuje: - hadice délka 8 m - spojovací adaptér s filtrem - mosazná mlhová tryska - 5 ks - mosazná mlžná tryska s uzávěrem pro konec potrubí - hadicová montážní spona - 6 ks - závěsná spona pro upevnění hadice - 6 ks vlastnosti: - snižuje teplotu v okolí o 10–12 °C - možné přímé připojení k zahradní hadici nebo kohoutku - snadné čištění trysek - odhání komáry a hmyz - absorbuje prach ze vzduchu - nastavení úhlu mlžení typ balení: barevná krabice Vodní mlha je ideální pro zvlhčování v exteriéru, udržení příjemného klima v horkých dnech a udržení stálé vlhkosti např. ve skleníku.Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní mlha |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 5907544449638 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,61 kg |
| Objem přepravní: | 1,944 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výrobce: | M.A.T. Group, s. r. o. | Na Roudné 1551/176a | 30100 Plzeň | mat@matgroup.cz |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
