HMOŽDINKA UNIVERZÁLNÍ UPA 10 x 50 (nylon)
Kód: TESKT00600Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka univerzální bez lemu UPA.
SPECIFIKACE
Rozměry: 10x50 mm
Materiál: nylon
Cena za 1ks.
Prodej balení po 50ks.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982000151 |
| Balení: | 50 ks |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 10 mm |
| Rozměr: | 10x50 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 357 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
