HMOŽDINKA UNI. PLATO 10 x 50 MYJAVA
Kód: TESKT00586Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka univerzální bílá MYJAVA, plato.
SPECIFIKACE
Materiál: Polypropylen
Rozměry:10x50 mm
Barva: bílá
Balení: 20 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982023211 |
| Balení: | 20 ks |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 10 mm |
| Rozměr: | 10 x 50 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 358 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
