Hmoždinka Fischer DuoPower 6x50 DIY /FR538240/
Kód: TESFR538250Detailní popis produktu
POPIS
Fischer DuoPower je chytrá hmoždinka, která kombinuje dva materiály různých vlastností a tři různé principy fungování.
Je použitelná ve všech stavebních materiálech, takže široké spektrum aplikací pokryjete jediným výrobkem.
Fischer DuoPower se sama podle charakteru kotevního podkladu rozhodne, jakým způsobem se aktivuje - zda se rozepře, složí nebo zauzluje.
Fischer DuoPower 6 x 50, 8 x 65 a 10 x 80 mají větší účinnou kotevní hloubku a jsou vhodnější do děrovaných materiálů, pórobetonového zdiva anebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.
Kombinace dvou různých materiálů pro nejvyšší únosnost a samostatnou volbu způsobu fungování podle charakteru stavebního materiálu.
Díky malé délce hmoždinky je upevňování i vrtání rychlejší.
Zubaté pojistky proti protočení stabilizují hmoždinku v otvoru při montáži.
Hmoždinka při montáži skvěle táhne, a tak sami cítíte, že je perfektně namontovaná.
Límeček zabraňuje zapadnutí hmoždinky do otvoru.
Aplikace: TV konzoly, svítidla, nástěnné regály, zrcadlové skříňky, dopisní schránky, obrazy, rolety, záclonové tyče, umyvadla, otopná tělesa, klimajednotky, sanitární vybavení, vybavení koupelen a toalet a závěsné skríňky.
Stavební materiály: beton, plná cihla, plné vápenopískové cihly, pórobeton, svisle děrované cihly, děrované vápenopískové cihly, sádrokarton, sádrokartonové a sádrovláknité desky, dutinové panely z lehčeného betonu,
duté cihelné a betonové stropy apod., přírodní kámen, dřevotřískové desky, sádrokartonové desky a plné tvárnice z lehčeného betonu.
SPECIFIKACE
Jmenovitý průměr vrtáku (d0): 10 mm
Min. hloubka vrtaného otvoru: (h1): 65 mm
Min. tloušťka desky (dp): 12,5 mm
Délka hmoždinky (I): 50 mm
Vrut do dřeva (ds): 4-5 mm
Balení: 100 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 4048962262179 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 10 mm |
| Rozměr: | 10x50 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 1 |
| Materiál: | Polyamid, polypropylen |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
