vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 2Ah
Kód: EXT8891808
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • 50Nm brushless motor
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 2.33 kg
    EAN: 8595703608827
    Baterie: 20V Li-ion
    délka: 15cm
    hmotnost s baterií: 1,3kg
    kapacita baterie: 2Ah
    L/P chod: ano
    max. kroutící moment: 50/33Nm
    max. vrtání do dřeva: 25mm
    max. vrtání do oceli: 6mm
    max. vrtání do zdiva: 8mm