Zkoušečka napětí VT-110
Kód: EMSM0018NDetailní popis produktu
bezkontaktní měření: polarita zdrojů, zkratu, vyzařování mikrovlnných trub, monitorů|frekvenční rozsah: 0–60 Hz|měření spojitosti obvodů: ne|napájení: 2× 1,5 V LR41 (součástí balení)|nastavení dvou citlivostí: ne|prodejní obal: 1 ks, headercard|signalizace: optická|stejnosměrné a střídavé napětí: 0–250 V, 70–250 V|stejnosměrné napětí: 0 až 250 V bezkontaktně|střídavé napětí: 70 až 250 V bezkontaktně|určení fáze a sledu: ne|určení polarity: anoObrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zkoušečky |
|---|---|
| EAN: | 8592920154311 |
| bezkontaktní měření: | polarita zdrojů, zkratu, vyzařování mikrovlnných trub, monitorů |
| frekvenční rozsah: | 0–60 Hz |
| měření spojitosti obvodů: | ne |
| napájení: | 2× 1,5 V LR41 (součástí balení) |
| nastavení dvou citlivostí: | ne |
| prodejní obal: | 1 ks, headercard |
| signalizace: | optická |
| stejnosměrné a střídavé napětí: | 0–250 V, 70–250 V |
| Stejnosměrné napětí: | 0 až 250 V bezkontaktně |
| Střídavé napětí: | 70 až 250 V bezkontaktně |
| určení fáze a sledu: | ne |
| určení polarity: | ano |
| Výrobce: | EMOS spol. s r.o. | Lipnická 2844 | 750 02 Přerov I-Město | emos@emos.cz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
