Makita HR012GZ Aku kladivo s výměnným sklíčidlem a AWS Li-ion XGT 40V,bez aku Z
Kód: HR012GZDetailní popis produktu
- Silné aku kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem pro nástroje SDS-Plus
- Technologie Li-ion XGT 40V umožňující extrémní zatížení stroje a dlouhou výdrž na jedno nabití akumulátoru
- Pro tento model jsou použitelné akumulátory XGT s kapacitou 2, 2,5, 4, 5 a 8 Ah + externí akumulátory PDC1200 a PDC1500.
- Silný bezuhlíkový motor
- Antivibrační technologie AVT zaručuje velmi nízké vibrace stroje
- Elektronický systém AFT vypne motor v případě blokace nástroje
- Technologie AWS - možnost připojení aku vysavače přes BlueTooth a automatické spuštění odsávání v případě zapnutí stroje
- Možnost bezprašné práce - spolehlivé odsávání díky adaptéru DX18 (není součást dodávky)
- Možnost elektronické regulace otáček ve 4 stupních.
- Síla jednotlivého úderu 3,3 J
- Elektronická kontrola zatížení stroje.
- LED osvětlení pracovní plochy
- Rychlovýměnné sklíčidlo
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
- Příslušenství
- Sklíčidlo SDS-Plus (127219-7)
- Rychlosklíčidlo (191F46-4)
- Boční rukojeť (122K22-7)
- Hloubkový doraz (331886-4)
- Mazací tuk (198993-4)
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XGT 40V |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| EAN: | 0197050014047 |
| akumulátor: | Li-ion 40 V |
| hmotnost: | 3,3 / 4,3 kg |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 1.130 min-1 |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 5.000 min-1 |
| Rozměry (DxŠxV): | 370 x 104 x 209 mm |
| Síla jednotlivého úderu: | 3,3 J |
| Upínání nástroje: | upraveno pro SDS-Plus |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo O): | 13 / 28 / 32 mm |
| Výkon: | 1.200 W (s BL4080H) |
| Akumulátor: | Li-ion 40 V |
| Výkon: | 1.200 W (s BL4080H) |
| Upínání nástroje: | upraveno pro SDS-Plus |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 1.130 min-1 |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 5.000 min-1 |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo O): | 13 / 28 / 32 mm |
| Síla jednotlivého úderu: | 3,3 J |
| Hmotnost: | 3,3 / 4,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 370 x 104 x 209 mm |
| Výrobce: | Makita, spol. s r.o. Tovární, 64300 Brno – Chrlice info@makita.cz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
