Vytrhávač plevele Fiskars Xact
Kód: TESFIS1020126Detailní popis produktu
POPIS
Vytrhávač plevele Fiskars Xact je navržen tak, aby vám usnadnil práci při odstraňování bodláků, pampelišek a dalších nechtěných rostlin bez nutnosti shýbání nebo použití chemických přípravků.
S tímto inovativním nástrojem bude vaše zahrada vždy krásně čistá.
Dlouhé čelisti z nerezové oceli uchopí kořeny plevele ze čtyř stran, a to i ve větší hloubce.
Díky systému páky je vytrhnutí plevele mimořádně snadné.
Po odstranění se plevel jednoduše uvolní pomocí stahovacího systému, takže práce je rychlá, pohodlná a bez zbytečného narušení půdy.
To vše ve vzpřímené poloze – šetříte svá záda i čas.
SPECIFIKACE
Dlouhé čelisti z nerezové oceli uchopí kořeny ze čtyř stran
Díky působení páky je práce velmi snadná
Stahovací systém uvolňuje plevel po vytržení
Odstraňuje plevel bez použití chemie
Práce ve vzpřímené poloze bez nutnosti vykopávání plevelů
Rozměry (d x š x v): 100 x 3 x 10 cm
Hmotnost: 1kg
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vytrhávače plevele |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 6411501399502 |
| Délka: | 100 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Objem: | --- |
| Průměr: | --- |
| Rozměr: | 100 x 3 x 10 cm |
| Katalog. strana: | 458 |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
