klíčenka s karabinou sada 4díl.(4,4.8,5.7,6.5cm)
Kód: MAT287734Detailní popis produktu
Sada klíčenek v designu horolezeckých karabin ve čtyřech velikostech: délka 4 / 4,8 / 5,7 / 6,5 cm.Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visačka na klíče, rozlišovač |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022400593 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0,115 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výrobce: | M.A.T. Group, s. r. o. | Na Roudné 1551/176a | 30100 Plzeň | mat@matgroup.cz |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
