Vidle kompostové Fiskars Solid /1003459/
Kód: TESFIS1070674Detailní popis produktu
POPIS
Vidle Fiskars Solid™ 1070674 jsou ideální volbou pro všechny zahradníky, kteří hledají odolné a praktické řešení pro každodenní práci na zahradě.
Tyto kompostové vidle jsou vybaveny pevnými kovanými hroty, které zajišťují vysokou odolnost a spolehlivost i při práci v těžké půdě.
Ergonomické držadlo ve tvaru písmene D je navrženo tak, aby pohodlně padlo do ruky – ať už pracujete v rukavicích, nebo bez nich.
Vidle jsou skvělé pro manipulaci s objemnými materiály, jako je tráva, seno, plevel, listí nebo kompost, a usnadní vám úklid zahrady bez zbytečné námahy.
SPECIFIKACE
Ideální k manipulaci s objemnými materiály jako tráva, seno, plevel, listí, kompost a s dalším zahradním odpadem.
Kované hroty zvyšují pevnost čepele při práci v těžké půdě.
Držadlo ve tvaru D je vhodné pro všechny velikosti rukou.
Materiál: plast/ocel
Výška: 127 cm
Délka: 10 cm
Šířka: 22 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 6411501705525 |
| Délka: | 127 cm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 127x20x10 cm |
| Katalog. strana: | 476 |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
