HMOŽDINKA čtyřhranná HS 14 x 90 T (tvrdá)
Kód: TESKT10023Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka čtyřhranná HS 14 x 90T.
Druh: Tvrdá
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982097434 |
| Balení: | --- |
| Délka: | 90 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 14 mm |
| Rozměr: | 14 x 90 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 358 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
