pila řetězová aku SHARE20V, BRUSHLESS, 30cm, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT8891921
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • silný „brushless" motor
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 4.05 kg
    EAN: 8595703606205
    Baterie: 20V Li-ion
    Délka lišty: 305mm
    hmotnost: 2,7kg
    objem olejové nádržky: 120ml
    příslušenství: olej
    Rychlost řetězu: 10m/s
    řezná délka lišty: 205mm