pila přímočará aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT8891825
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • rychloupínací systém plátků
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 2.34 kg
    EAN: 8595126993128
    Baterie: SHARE20V Li-ion
    hmotnost s baterií: 2kg
    kmity: 0–3000/min
    max. prořez dřevo: 80mm
    max. prořez hliník: 8mm
    max. prořez ocel: 6mm
    příslušenství: vodítko, adaptér pro vysavač
    Sklon řezu: 0°±45°
    Stupně předkmitu: 0+3
    typy pilových plátků: Bosch
    výška kmitu: 22mm