pila ocaska aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT8891821
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezání
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 2.73 kg
    EAN: 8595126982603
    Baterie: SHARE20V Li-ion
    hmotnost s baterií: 2,2kg
    kmity: 0–3000/min
    max. řezání dřeva: 100mm
    max. řezání hliníku: 20mm
    max. řezání oceli: 5mm
    zdvih: 20mm