pila ocaska aku SHARE20V, 20V Li-ion, 2Ah
Kód: EXT8891820
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezání
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 3.57 kg
    EAN: 8595126982597
    Baterie: 20V Li-ion
    hmotnost s baterií: 2,2kg
    kapacita baterie: 2000mAh
    kmity: 0–3000/min
    max. řezání dřeva: 100mm
    max. řezání hliníku: 20mm
    max. řezání oceli: 5mm
    nabíjení baterie cca: 55min
    zdvih: 20mm