pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT8791823
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 3.65 kg
    EAN: 8595126985536
    Baterie: 20V Li-ion
    hmotnost s baterií: 2,9kg
    kotouč: 165×1,4×16mm, SK 2mm, T24