nůžky na živé ploty aku, SHARE20V, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT8891933
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu až se středně silnými větvičkami v domácích zahradách. Maximální průměr střihaných větví je 16mm. Ostrá stříhací čepel si snadno poradí s živým plotem a je osazena hliníkovou lištou, která ji chrání před poškozením. Tuto čepel lze otáčet až o 90˚ což usnadňuje stříhání ve vertikální i horizontální poloze. Proti odletujícím kouskům větví je uživatel chráněn pevným plastovým krytem. Stroj je vybaven bezpečnostní pojistkou, která se aktivuje při vyklouznutí z rukou a elektronickou doběhovou brzdou, která zajistí jeho rychlé zastavení. Pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci. Nůžky jsou navrženy tak, aby byly lehké a ergonomické. Mají dobře vyváženou konstrukci, která snižuje namáhání rukou a zad při delší práci. Díky napájení z baterie již není nutné dávat pozor na napájecí kabel a manipulace s nimi je pohodlnější. Také nikoho nebude rušit hlukem, který vydávají benzínové modely. Aku nůžky nevyžadují složitou péči. Stačí je pravidelně čistit, udržovat ostří čepele a kontrolovat stav baterie. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2Ah akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4–8Ah. Akumulátor má indikátor nabití a lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
  • dobré vyvážení aku nůžek
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 3.65 kg
    EAN: 8595703610011
    Baterie: 20V Li-ion
    délka lišty na živé ploty: 474mm
    hmotnost: 2,1kg
    hmotnost s baterií: 2,5kg
    max. průměr větví: 16mm
    Počet kmitů: 1550/min
    příslušenství: ochranné pouzdro na lištu
    rozteč zubů lišty: 25,7mm