leštička orbitální aku SHARE20V, 150mm, BRUSHLESS, 2Ah
Kód: EXT8791844
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • oscilační pohyb kotouče
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 3.92 kg
    EAN: 8595703608452
    Baterie: 20V Li-ion
    Excentricita: 15mm
    Hmotnost bez baterie: 2kg
    hmotnost s baterií: 2,4kg
    kapacita baterie: 2Ah
    nabíjení baterie cca: 50min
    otáčky - oscilační pohyb: 2500–2960–3420–3880–4340–4800/min
    Průměr kotouče: 150mm