kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,2J, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT8891819
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • pneumatický příklep pro rychlé vrtání
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 2.57 kg
    EAN: 8595126982580
    Baterie: 20V Li-ion
    extra: prokluzová spojka
    hmotnost s baterií: 2,1kg
    max. vrtání do betonu: 20mm
    max. vrtání do dřeva: 20mm
    max. vrtání do oceli: 10mm