Makita ML013G Aku LED svítilna s magnetem Li-ion XGT 40V
Kód: ML013GDetailní popis produktu
- Kompaktní magnetická pracovní svítilna 1200 lm s možností použití Li-ion akumulátorů XGT 40V
- Zajímavý výkon díky LED diodám
- Bílé LED diody dodávají přirozené osvětlení podobné dennímu světlu (5000 K)
- 3 úrovně osvětlení LED diod - svítivost 500/800/1200 lumenů
- Hlava svítilny je otočná o 180°vertikálně a 300° horizontálně
- Magnetický kryt svítilny umožňuje její jednoduché uchycení na železné materiály
- Možnost uchycení na tripod se závitem 1/4" nebo na háček integrovaný v těle svítilny
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Pozvolné rozsvícení svítilny
- Až 29 hodin svícení na jedno nabití BL4040
- Upozornění na vybití akumulátoru
- Dodává se bez akumulátoru a nabíječky
- Příslušenství
- Plastový kryt (TD00000204)
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XGT 40V |
|---|---|
| akumulátor: | Li-ion 40 V |
| doba svícení: | max 12/18/29 hod s BL4040 |
| hmotnost: | 0,9 / 1,9 kg |
| Intenzita svícení: | 450/1000/2000 lx |
| Rozměry (DxŠxV): | 196 x 91 x 161 mm |
| Svítivost: | 500/800/1200 lm |
| zdroj světla: | LED |
| Akumulátor: | Li-ion 40 V |
| Svítivost: | 500/800/1200 lm |
| Intenzita svícení: | 450/1000/2000 lx |
| Zdroj světla: | LED |
| Doba svícení: | max 12/18/29 hod s BL4040 |
| Hmotnost: | 0,9 / 1,9 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 196 x 91 x 161 mm |
| Výrobce: | Makita, spol. s r.o. Tovární, 64300 Brno – Chrlice info@makita.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
