Elektrický vysavač průmyslový Worcraft VC16-30, 30l, 1600W
Kód: TESSL119189XXDetailní popis produktu
POPIS
Vysavač je určený pro náročné úlohy v domácnosti a dílně.
Jeho přednostmi jsou vysoký výkon, velká nerezová nádrž na nečistoty, odolná konstrukce s technologií průmyslových vysavačů.
Zásuvka pro elektrické nářadí.
Robustní kovová teleskopická tyč.
Při vysávání na mokro pro vypouštění špinavé vody stačí odšroubovat zátku na spodní části nádoby.
Automatické spuštění a vypnutí vysavače při připojení el. nářadí.
Dodržujte pokyny uvedené v návodu.
Není vhodný pro komerční využití.
SPECIFIKACE
Napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
Příkon: 1600 W
Hadice: 32 mm x 2 m
Podtlak: 16 kPa
Objem nádrže: 30 l
Maximální zatížení: 2000 W
Hlučnost: 80 dB
Vestavná elektrická zásuvka
Zpožděné vypnutí
Funkce foukání
Držák hadice
Prostor pro uskladnění kabelu
Prostor pro odložení příslušenství
Délka kabelu: 4 m
Použití: na mokré i suché vysávání
PŘÍSLUŠENSTVÍ
1x filtr na mokré vysávání
1x filtr na suché vysávání
1x kapsa na odpad
1x trubice
1x kartáč
1x hadice
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače do dílny |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8585023335640 |
| Akustický tlak: | 80 |
| Délka kabelu: | 4,0 |
| Kolečka: | 1 |
| Kompatibilní s:: | --- |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Napětí: | 230 |
| Objem: | 30 l |
| Podtlak: | 16,0 kPa |
| Pohon: | Elektro |
| Příkon: | 1600 |
| Průtok vzduchu: | --- |
| Rozměr: | --- |
| Tlak: | 0,160 |
| Vysávání: | suché |
| Objem sběrného koše: | 30 |
| Počet dostupných akumulátorů: | --- |
| Průměr hadice: | 32,0 mm |
| Rychlost vzduchu: | --- |
| Standardní výbava: | Elektrický vysavač Worcraft VC16-30, 1x filtr na mokré vysávání, 1x filtr na suché vysávání, 1x kapsa na odpad, 1x trubice, 1x kartáč, 1x hadice |
| Typ akumulátoru: | --- |
| Výkon: | --- |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
