Vidle kované na řepu 6 hrotů
Kód: TESJ5070Detailní popis produktu
POPIS
Vidle 6 hroté kované bez násady na řepu.
SPECIFIKACE
Rozměr: 55 x 32 x 10 cm
Hmotnost: 1580g
Délka hrotů bez tuleje: 40 cm
Materiál: kov
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vidle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.58 kg |
| EAN: | 8592860689997 |
| Délka: | 55 cm |
| Hmotnost: | 1580 g |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 55 x 32 x 10 cm |
| Katalog. strana: | 474 |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
