Hmoždinka natloukací ZHOP 6x45 (kovová s hřebíkem)
Kód: TESKT00357Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka natloukací ZHOP (kovová s hřebíkem).
SPECIFIKACE
Rozměr: 6x45 mm
Materiál: kov
Balení: 100 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZHOP |
|---|---|
| EAN: | 8592982033203 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 45 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 6 mm |
| Rozměr: | 6x45 mm |
| Katalog. strana: | 362 |
| Materiál: | Kov |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
