Závlačka pružná dvojitá 5x94x25
Kód: TESKT02555Detailní popis produktu
POPIS
Dvojitá ocelová pružinová závlačka.
Vyrobená podle normy DIN 11024.
Pojistný prvek, který se používá pro zajištění čepů, šroubů, kolíku a kol.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel
Povrchová úprava: galvanický zinek
Průměr drátu: 5 mm
Průměr oka: 25 mm
Délka: 94 mm
DIN: 11024
Balení: 50 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závlačka pružná dvojitá |
|---|---|
| EAN: | 8592982019832 |
| Balení: | 50 ks |
| Délka: | 94 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Průměr: | 25 mm |
| Rozměr: | 5 x 94 mm |
| Závit: | --- |
| DIN: | 11024 |
| Katalog. strana: | 392 |
| Materiál: | Ocel, zinek |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
