zátka šroubovací k demižonu 1-5l PH
Kód: MAT213185Detailní popis produktu
Zátka šroubovací k demižonu 1 - 5 l, PH. materiál: plast Plastový uzávěr k demižonům se šroubovacím hrdlem 1 - 5 l.Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zátka šroubovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591539002129 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,006 kg |
| Objem přepravní: | 0,032 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výrobce: | M.A.T. Group, s. r. o. | Na Roudné 1551/176a | 30100 Plzeň | mat@matgroup.cz |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
