zátka korková 35x32/27, 5l
Kód: MAT213165Detailní popis produktu
rozměry: horní průměr zátky: 32 mm dolní průměr zátky: 27 mm Korek je bezvadný materiál, který má několik možností jeho využití. Je pružný, nepropustný, odolný a často slouží i k dekorativním účelům. Mezi jeho největší přednosti ale patří, že je hypoalergenní, nepohlcuje ani nepřitahuje prach. Zátka je určená pro baculaté demižony.Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zátka korková |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591539001016 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,007 kg |
| Objem přepravní: | 0,038115 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,3 cm |
| Výrobce: | M.A.T. Group, s. r. o. | Na Roudné 1551/176a | 30100 Plzeň | mat@matgroup.cz |
| Výška přepravní: | 3,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
