Náhradní kropítko - růžice malá 51mm
Kód: TESPPISITDetailní popis produktu
POPIS
Použití pro konev KONI (1,8) l a ZEBRA (2 l).
SPECIFIKACE
Vnitřní průměr ústí kropítka ke konvi: 15 mm
Materiál: plast
Barva: černá
Průměr: 5,1 cm
Výška: 5 cm
Hmotnost: 7 g
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zalévací konve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5905197972794 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 5 cm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Rozměr: | 5,1x5 cm |
| Katalog. strana: | 533 |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
