XTLINE Hadice zahradní Aqua PVC | 1/2" 10 m
Kód: XTLXT911210NDetailní popis produktu
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahrada |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8592021466191 |
| Barva: | modrá |
| Délka hadice: | 10 m |
| Poruchový tlak: | 36 bar |
| pracovní teplota: | -5°C až +60°C |
| Pracovní tlak: | 12 bar |
| Velikost: | 1/2" |
| Výrobce: | XTline s.r.o. | Ruda 175 | 59401 | info@xtline.com |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
