Makita UH023GZ Aku plotostřih 200mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
Kód: UH023GZDetailní popis produktu
- Velmi lehký a kompaktní aku plotostřih
- Technologie Li-ion XGT 40V umožňující extrémní zatížení stroje a dlouhou výdrž na jedno nabití akumulátoru
- Pro tento model jsou použitelné akumulátory XGT s kapacitou 2, 2,5, 4, 5 a 8 Ah.
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Elektronická kontrola zatížení stroje
- Velmi odolná kontrukce
- Nízká hmotnost a ideální vyvážení pro pohodlnou práci
- Maximální průměr větve je 8 mm
- Délka lišty 200 mm
- Indikátor vybití akumulátoru
- Až 180 minut práce na jedno nabití BL4025
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
- Příslušenství
- Lišta (1916V9-4)
- Kryt lišty (1412F2-2)
- Lapač odřezků (122K28-5)
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XGT 40V |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| EAN: | 0197050016768 |
| akumulátor: | Li-ion 40 V |
| Délka řezu: | 200 mm |
| hmotnost: | 1,1 / 2,1 kg |
| Počet úderů naprázdno: | 3600 min-1 |
| Rozměry (DxŠxV): | 511 x 80 x 112 mm |
| Tloušťka řezu: | 19 mm |
| Výkon: | 430 W |
| Akumulátor: | Li-ion 40 V |
| Výkon: | 430 W |
| Délka řezu: | 200 mm |
| Počet úderů naprázdno: | 3600 min-1 |
| Tloušťka řezu: | 19 mm |
| Hmotnost: | 1,1 / 2,1 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 511 x 80 x 112 mm |
| Výrobce: | Makita, spol. s r.o. Tovární, 64300 Brno – Chrlice info@makita.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
