CMOL Štafle malířské dřevěné EXKLUSIVE, buková příčka | 12 příček
Kód: XTL1012.01Detailní popis produktu
Dřevěné štafle naleznou uplatnění např. v zahradnictví při česání ovoce nebo při výměně žárovek a zářivek v místnostech, pro malířské a natěračské práce a další práce v menších výškách. Dřevěné štafle se hodí pouze do terénu s rovným povrchem, nejsou použitelné v terénu s nerovným povrchem. 3. příčka (odshora) je vyrobena z tvrdého materiálu pro snadnější chození na žebříku - ideální pro malíře, sádrokartonáře apod.Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 8592021118069 |
| Barva: | žlutá |
| Délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi: | 300 mm |
| Kování: | zinkované |
| Počet příček: | 2x12 |
| Rozměr bočnice: | 75x23 mm |
| Rozměr příčky: | 60x23 mm |
| Výrobce: | XTline s.r.o. | Ruda 175 | 59401 | info@xtline.com |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
