vratidlo 1/4" 110mm STALCO
Kód: MAT673973Detailní popis produktu
Vratidlo 1/4", 110 mm, STALCO. - antikorozní povlak - umožňuje aplikaci vysoké síly - materiál: CrV Použití - uvolňování a utahování závitových spojů.Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vratidlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5904012155367 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výrobce: | M.A.T. Group, s. r. o. | Na Roudné 1551/176a | 30100 Plzeň | mat@matgroup.cz |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
