Univerzální hmoždinka Fischer UX 6x50 bez límečku

Kód: TESFR72094
Neohodnoceno
7 Kč
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
11.5.2026

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS
Univerzální hmoždinka UX je dnes již evergreen.
Při její výrobě sypeme do stroje pouze vysoce kvalitní nylonový granulát.
Hmoždinka se v plných materiálech rozpíná, v dutých a deskových materiálech se uzluje.
Je proto správnou volbou pro jakoukoliv aplikaci i v případě, že si nejste jisti charakterem kotevního podkladu.
Límeček zabraňuje hmoždince v zapadnutí do otvoru, zatímco varianta bez límečku je vhodná pro průvlečnou montáž.
UX je vhodná např. k upevnění svítidel, garnyží, lehkých nástěnných skříněk či soklových lišt.
Abychom zajistili správnou interakci mezi hmoždinkou a upevňovacím prvkem, nabízíme sady doplněné o závitová očka, háky, skoby i vruty.
Univerzální princip funkce (uzlování nebo rozepření) umožňuje použití v plných, dutých a deskových stavebních materiálech. Proto je hmoždinka UX správnou volbou u neznámých kotevních podkladů.
Montážní sady se šrouby, očky a háčky nabízí vhodná řešení pro každou aplikaci.
Šikmé spojovací můstky hmoždinky UX zajišťují optimální vedení šroubu. Pojistky proti protočení ve tvaru pilových zubů zabrání protáčení hmoždinky v otvoru. Díky tomu je zajištěna maximální míra montážní bezpečnosti.
Aplikace: obrazy, svítidla, soklové lišty, lehké závěsné skříňky, držáky na ručníky, zrcadlové skříně, záclonové tyče, umyvadla, TV konzoly a topná tělesa, klimajednotky, sanitární vybavení.
Stavební materiály: beton, sádrokartonové a sádrovláknité desky, svisle děrované cihly, dutinové panely z lehčeného betonu, dutinové podlahové desky z cihel a betonu, děrované vápenopískové cihly, plné vápenopískové cihly, přírodní kámen, pórobeton, dřevotřískové desky, sádrokartonové desky, plné tvárnice z lehčeného betonu a plná cihla.

SPECIFIKACE
Jmenovitý průměr vrtáku (d0): 6 mm
Min. hloubka vrtaného otvoru (h1): 60 mm
Min. tloušťka desky (dp): 9,5 mm
Délka hmoždinky (l): 50 mm
Vrut do dřeva (ds): 4,0 - 5,0 mm
Balení: 100 ks


Obrázky jsou pouze ilustrativní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uni
Hmotnost: 0.13 kg
EAN: 4006209720943
Balení: 100 ks
Délka: 50 mm
Hmotnost: ---
Objem: ---
Průměr: 6 mm
Rozměr: 6 x 50 mm
Závit: ---
Materiál: Nylon
Výrobce: TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola