Hmoždinka uzlovací SMX-L 8x50 s lemem
Kód: TESKT06236Detailní popis produktu
POPIS
Plastová uzlovací hmoždinka s lemem a křidélky.
Hmoždinka je prodloužená, umožňující pohodlné zašroubování vrutu a dokonalé ukotvení.
Použití v celé řadě nosných materiálů od plných jako je beton, cihla a pěnosilikát nebo děrovaných či dutých cihel a sádrokartonu.
SPECIFIKACE
Materiál: nylon
Průměr: 8 mm
Délka: 50 mm
Balení: 100 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982059524 |
| Balení: | 100 ks |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 8 mm |
| Rozměr: | 8 x 50 mm |
| Katalog. strana: | 357 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
