Hmoždinka uzlovací SMX 6x30 mikrolem
Kód: TESKT06232Detailní popis produktu
POPIS
Plastová uzlovací hmoždinka s mikrolemem.
Umožňuje lehké zašroubování vrutu a dokonalé ukotvení.
Použití v celé řadě nosných materiálů od plných jako je beton, cihla a pěnosilikát nebo děrovaných či dutých cihel a sádrokartonu.
SPECIFIKACE
Materiál: nylon
Průměr: 6 mm
Délka: 30 mm
Balení: 200 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982059487 |
| Balení: | 200 ks |
| Délka: | 30 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 6 mm |
| Rozměr: | 6 x 30 mm |
| Katalog. strana: | 357 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
