HMOŽDINKA UNIVERZÁLNÍ UPA 4 x 20 (nylon)
Kód: TESKT00595Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka univerzální bez lemu UPA.
SPECIFIKACE
Rozměry: 4x20 mm
Materiál: nylon
Cena za 1ks.
Prodej balení po 200ks.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982039717 |
| Balení: | 200 ks |
| Délka: | 20 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 4 mm |
| Rozměr: | 4x20 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 357 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
