HMOŽDINKA UNIVERZÁLNÍ UPA 14 x 75 (nylon)
Kód: TESKT00604Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka univerzální bez lemu UPA.
SPECIFIKACE
Rozměry: 14x75 mm
Materiál: nylon
Cena za 1ks.
Prodej balení po 25 ks.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982003411 |
| Balení: | 25 ks |
| Délka: | 75 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 14 mm |
| Rozměr: | 14x75 mm |
| Závit: | --- |
| Katalog. strana: | 356 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
