Hmoždinka uni stahovací UZPA 14x70 nylon
Kód: TESKT00684Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka univerální stahovací s mikrolemem a křidélky.
Vhodná pro ukotvení v celé řadě nosných materiálů jako je beton, cihla, pěnosilikát nebo děrovaných cihel.
SPECIFIKACE
Materiál: nylon
Délka: 70 mm
Průměr: 14 mm
Balení: 25 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982029688 |
| Balení: | 25 ks |
| Délka: | 70 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 14 mm |
| Rozměr: | 14 x 70 mm |
| Katalog. strana: | 357 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
