HMOŽDINKA UNI. UPA-L 16 x 90 (nylon) lem
Kód: TESKT00618Detailní popis produktu
POPIS
Hmoždinka univerzální 16x90 UPA-L s lemem - Lem pomáhá při zakrytí zvětšeného otvoru.
Klasická univerzální rozpěrná hmoždinka pro standardní použití do plných stavebních materiálů
(beton, cihla, přírodní kámen) v kombinaci s vruty do dřeva nebo samořeznými vruty.
SPECIFIKACE
Ø vrtáku: 16 mm
Vrt. hloubka: 80 mm
Ø vrutu: 10-12 mm
Délka: 95 mm
Povrch: Šedý
Materiál: Nylon
Certifikace: TZÚS
Balení: 10 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982033746 |
| Balení: | 10 ks |
| Délka: | 90 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 16 mm |
| Rozměr: | 16x90 mm |
| Katalog. strana: | 357 |
| Materiál: | Nylon |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
