Hmoždinka čtyřhranná HS 12x70 T tvrdá
Kód: TESKT00218Detailní popis produktu
POPIS
Plastová hmoždinka čtyřhranná uzlovací HS bez lemu.
Druh: tvrdá
SPECIFIKACE
Materiál: polypropylen
Délka: 70 mm
Průměr: 12 mm
Balení: 200 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982028223 |
| Balení: | 200 ks |
| Délka: | 70 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 12 mm |
| Rozměr: | 12 x 70 mm |
| Katalog. strana: | 358 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
