Hmoždinka čtyřhranná HS 8x50 T tvrdá
Kód: TESKT00214Detailní popis produktu
POPIS
Plastová hmoždinka čtyřhranná uzlovací HS bez lemu.
Druh: tvrdá
SPECIFIKACE
Materiál: polypropylen
Délka: 50 mm
Průměr: 8 mm
Balení: 500 ks
Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uni |
|---|---|
| EAN: | 8592982016923 |
| Balení: | 500 ks |
| Délka: | 50 mm |
| Hmotnost: | --- |
| Objem: | --- |
| Průměr: | 8 mm |
| Rozměr: | 8 x 50 mm |
| Katalog. strana: | 358 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Výrobce: | TĚSMAT CZ s.r.o. | Zašovská 71/218 | 75701 Valašské Meziříčí | objednavky@tesmat.cz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
