pila řetězová aku SHARE20V, 40cm, BRUSHLESS, 2x4Ah
Kód: EXT8791920
Neohodnoceno
Skladem v eshopu
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • silný „brushless" motor
    Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: EXTOL SHARE20V
    Záruka: 24
    Hmotnost: 8.65 kg
    EAN: 8595703608346
    Baterie: 2×20V Li-ion
    Délka lišty: 455mm
    hmotnost: 4,3kg
    hmotnost s baterií: 5,6kg
    kapacita baterie: 2×4Ah
    nabíjení baterie cca: 50min
    objem olejové nádržky: 150ml
    příslušenství: olej
    Rychlost řetězu: 14,3m/s
    řetěz: 3/8"LP. 050. 56
    řezná délka lišty: 325mm